Tyto stránky jsou součástí projektu Efektivní návyky.cz, který kromě receptů a jídla řeší i ostatní životní kvadranty tak, aby zapadaly do sebe v našich individuálních životech a potřebách.

Přináší tipy, jak si prakticky uspořádat život kolem sebe tak, aby vyhovoval především nám. A jak si tento stav udržet.

Informace jsou dostupné volně na sdružených webech, dále prostřednictvím ebooků nebo online kurzů (připravuje se).

Vlastníkem a autorkou webu je Eva Černíková, fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku. IČO: 00736571. Podmínky užívání webu a další zákonem stanovené informace pro každého uživatele těchto stránek najdete podrobně vysvětleny ZDE.

 

Korespondenční a fakturační adresa:

Inner Park s.r.o., Korunní 2569/108, Praha – Vinohrady 101 00, Česká Republika

 

Kam se můžete obrátit, pokud budete potřebovat poradit nebo pomoci s nějakou nejasností ?

 

Pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte se obrátit na správce stránek prostřednictvím FB Messengeru nebo zprávy na Facebooku.

Newslettery a další informace o novinkách jsou rozesílány z emailu:

recepty@efektivninavyky.cz

Zde můžete také posílat Vaše dotazy, náměty ke stránkám a obecné požadavky.

Ohledně produktů obecně, objednaných knih či jiných zakoupených materiálů a dále s dotazy ohledně ebooků se obracejte, prosím, na:

objednavky@efektivninavyky.cz

Ohledně Vašich objednávek můžete též volat na tel. +420 739 524 926. (Všední dny i víkendy a svátky mezi 11:00 – 12:00.)

Reklamace, žádosti o faktury atd., rádi vyřešíme k Vaší spokojenosti zde:

finance@efektivninavyky.cz

Pokud máte návrh, jak bychom si mohli být vzájemně prospěšní, chcete se zmínit v médiích či na sociálních sítích či se jinak domluvit ohledně spolupráce, posílejte své návrhy na:

press@efektivninavyky.cz

Zároveň je fér zmínit, že exkluzivním partnerem tohoto projektu je česká firma SANA Products s.r.o. A to z důvodu společného protnutí hodnot a vize v souladu s tímto projektem. A z důvodu osobního vyzkoušení a otestování výrobků, které jsou zde zmíněny. Takže v tomto směru už nejsou v plánu další spolupráce na webu ani v placených tištěných a digitálních online produktech.

 

Přeji Vám, aby Vám produkty a informace, které zde najdete, pomohly v cestě za šťastnějším, lehčím životem, který Vás bude naplňovat. Hodně štěstí.

Vaše Eva