Ráda bych vám představila koncept seminářů v letošním roce.

Budou postupně probíhat ve více městech.

Obsah tvoří především obecný úvod do konceptu zdraví naší generace.

Získáte informace o tom, jak začít zdravěji a udržitelně jíst, jak regenerovat sebe a své tělo.

Konkrétní recepty, jak zdravě jíst z lokálních potravin a surovin, najdete v EBOOKU nebo v chystané tištěné knize. Seminář slouží spíše k doplnění a rozšíření možností, které toto téma nabízí.

Pokud svůj životní styl opravdu chcete restartovat nebo jen vzít více do svých rukou.

Nespoléhejte se již na lékárny, pokud to není nezbytně nutné. Marketing v častých případech hraje proti vám.

Pokud chcete hubnout, vyřešit imunitu nebo konkrétní zdravotní problémy, díky odbornému partnerovi LR Health & Beauty Systems to bude také možné. Stačí se více rozepsat do poznámky a připravím vám obsah více na míru.

Ze semináře si kromě poznatků odnesete i přehled o své tělesné kondici a stavu překyselení organismu. Získáte tak základ a start, na čem stavět svůj plán pro zdravější životní styl a návyky.

Překyselení organismu, byť mírné, je v dlouhodobém horizontu vážným problémem. Projevuje se plíživě a nezřetelně, může však za rozvoj většiny civilizačních chorob současnosti včetně rakoviny.

Spoustě z nich můžeme předejít tím, že vědomě udržíme naše tělo v rovnováze, a tím současně také udržíme v rovnováze i naši mysl a duši.

Pojďte zainvestovat do vlastního zdraví.

Ze semináře získáte v ucelené podobě veškeré hlavní informace, takže je nebudete muset složitě hledat z dalších zdrojů.

Součástí semináře je i vaše aktuální „diagnostická karta“ k zaznamenání společně naměřených hodnot, kterou si postupně vyplníte. Získáte tak reálný pohled na svou současnou kondici.

Můžete si ji předem stáhnout a vytisknout zde:

Karta k záznamu naměřených hodnot

A součástí semináře je také 90min lekce jógy.;)

 

Rezervaci města a termínu můžete provést i přes následující formulář. Postupně zde najdete konkrétní termíny a místa konání, vždy záleží na počtu účastníků.

Děkuji předem a těším se společně strávený, přínosný čas.

 

Rezervace

 

Své místo na semináři můžete předem uhradit online.

Faktura a potvrzení o přijetí platby vám dorazí emailem. Pokud chcete platit za více osob, uveďte jejich jména do poznámky.

* Storno/odhlášení ze semináře proveďte, prosím, nejpozději do 12:00h dne konání semináře, na který jste se přihlásili. Platbu zašlu zpět.